FYTOTERAPIE

 míchání bylin na míru

Mimo samostudia absolvovala kurz u léčietele a známého bylinkáře Romana Kindla (www.romankindl.cz), který mne nadchl svou formou diagnostiky fyzických

příčin nemocí. Teorie R. Kindla se schodovala s mou teorií příčin vzniku nemocí z mentálního (duchovního hlediska). Roman Kindl říká, že věří v příčinu somatickopychického vzniku nemocí, já před absolvováním kurzu vedla tezi psychickosomatická příčina vzniku nemoci. Díky studiu u R. Kindla jsem přesvědčena, že ani jedna teze se nevylučuje. Naopak se potkávají.

Míchám byliny přímo na míru člověka, kdy si jej zdiagnostikuji podle diagnostiky od R. Kindla doplňenou o své znalosti a schopnosti vcítění vhledu do člověka (Dary Boží). Očišťuji zároveň auru člověka, harmonizuji tok energie v těle, rovnám čakry a dále na přání je možné i hlubší nahlédnutí do problému a nastavení myšlenkové terapie, která zamezí navracení problému. Zde je potřeba spolupráce a disciplína klienta.

Bylinami se léčí například chornické nemoci, které moderní medicína neléčí, slzení očí, otoky končetin, brnění končetin, křeče v těle, cévní problémy, vnitřní orgány, kožní problémy a mnoho dalšího. Doporučuji bylinnou kůru jako prevenci a léčbu zdraví každého jedince. Je to velmi účinný doplněk životosprávy, která za daných podmínek, v dnešní uspěchaném světě, nemůže být harmonická.

Poradím i v úpravě stravy.

 

Cena 600 Kč / namíchání bylin  plus výše zmíněné léčení.

Diagnostika a terapie trvá cca 1 hodina.

 

Jana 728 603 993

masaze.mamayo@email.cz

 

Základní příčiny zdravotních poruch,
Diagnostikování,
Práce s kyvadlem a virgulí,
výběr bylin a určení jejich vhodnosti,
základy zdravé výživy,
Určení diagnózy a návrh fytoterapie každému účastníku.