Myšlenky a slova,

která vyslovíme,

tvoří náš život. 

                                                   Louise L. Hay


     

OD NAŠICH KLIENTŮ

Datum: 27.12.2018

Vložil: Michell

Titulek: děkuji

Milá Janinko!
Chci Vám alespoň touto cestou popřát krásné svátky plné klidu a patřičně rozjuchaný vstup do dalšího roku.
Naivně jsem si myslela, že Vám potřesu tlapkou osobně, ale děly se samé nepříjemné a neočekávané věci a tak jsem si neužila ani advent ani jakoukoliv jinou přípravu vánoc. Nejdřív umřel můj nejoblíbenější kolega, pak nám odvolali ředitelku (takže si umíte představit co to vyvolalo...), nato diagnostikovali bráchově ženě roztroušenou sklerózu...., takže jsem pořád nějaká vykolejená a vysněné dovolené se ne a nemůžu dočkat.
Hrozně ráda bych k Vám příští rok už konečně chodila pravidelně, protože umíte neuvěřitelné věci a jste tak hrozně milá a empatická osoba, že je vysloveně radost se s Vámi potkat. Někdy se tak zvláštně kouknete, že mám pocit, že mi vidíte až na dno duše :-).
Mějte se moc krásně, přeju ještě jednou jen to nejlepší a moc děkuju za všechny letošní masáže, vždycky mě postaví na nohy. Michell

Datum: 18.11.2015

Vložil: Lucie

Titulek: Děkuji

Masáž byla úžasná. Už jsem jich pár vyzkoušela a po dlouhé době jsem narazila na opravdové uvolnění. Už se těším na diagnostiku a bylinky:)
Takže děkuji!

Datum: 14.01.2016

Vložil: Blanka

Titulek: Poděkování

Tak jemnou a energizující masáž jsem dosud nezažila. Cítila jsem teplo z rukou a uvolnění, pocit lehkosti těla. Ostraněné napětí v bederní páteři i patě a příliv dobré nálady. Děkuji Vám Jano, jste skvělá a těším se na další.

Datum: 11.09.2015

Vložil: Martina

Titulek: DOPORUČUJI

Byla to náhoda, dostala jsem masáž jako dárek k narozeninám. Každopádně moc děkuji. Jana je skvělá, jakoby znala moje tělo od nepaměti. Skvěle mě uvolnila. Upřímně ji doporučuji.Prostředí je příjemné, tak neváhejte.

Datum: 30.08.2015

Vložil: Peter Szabó

Titulek: Reflexní masáž nohou

Skvělá masáž chodidel a lýtek, relaxační i bez síly, pouze jednoduchý a správný dotek. Doporučuji, je to lepší než sportovní masáž. Děkuji

Datum: 10.07.2015

Vložil: Renata

Titulek: velké děkuji

Dlouhodobě docházím na masáže zad a Reiki, po nich se cítím jako znovuzrozená, že bych mohla tančit. Janička dokázala odblokovat má záda a ulevit od bolesti. Vždy odcházím spokojená a nabitá pozitivní energií. Mohu všem doporučit nejen vnímavé ruce, ale i nádherné srdíčko.

Datum: 01.07.2015

Vložil: Renáta Bělková

Titulek: poděkování

Mohu jen vřele doporučit. Paní Jana je výborná masérka a oplývá neskutečnou silou energie. Hrozně mi pomohla od mého největšího problému, bolestí hlavy a migrén, které jsem měla každý týden, třeba dva nebo tři dny. Díky jejím zkušenostem, profesionalitě a osobnímu přístupu, je můj život bez bolestí. Pozná co Vás trápí a podle toho dokáže zvolit správnou léčebnou terapii. Mám od ní i bylinky a těším se až je začnu užívat. Přeji Vám hodně sil :-)

Datum: 27.02.2015

Vložil: Tomáš

Titulek: Poděkování

Chtěl bych Ti, Jano, poděkovat za uvolnění krční páteře. Ihned po masáží jsem cítil výrazné zlepšení a po 3 dnech problémy zcela pominuly.

Datum: 21.01.2015

Vložil: Hana

Titulek:

K Janičce chodím na masáže a nemůžu si jí vynachválit.
Při masážích cítím velkou energii, její ruce hřejou jako kamínka.Je to perfektní relax a uvolnění. Též mi namíchala
na míru směs bylinek, které mi také hodně pomohly. Hlavně se mi upravilo vyprazdňování a zmenšily se mi otoky kotníků,
které jsem měla už leta. Janička je úžasný člověk, vycítítě, že to co dělá, dělá pro lidi, aby jim pomohla při jejich potížích. Můži ji všem jedině doporučit.
Hana

Datum: 21.01.2015

Vložil: Zorka

Titulek: je to super

Masáže od paní Jany jsou naprosto super. Uvolní a zároveň pomůžou. Blahem občas usínám :-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

AKTUÁLNĚ

NOVINKA v oblasti péče o pleť. Přijďte si užít masáž obličeje a kosmetické ošetření pleti za zaváděcí cenu.

 

 

Pořiďte právě nyní dárkový poukaz na masáž pro Vaše blízké za zvýhodněnou cenu 500 Kč na masáž v délce 60 minut podle Vašeho výběru!

Více informací telefonicky 728 603 993 nebo na email masaze.mamayo@email.cz

Těším se na Vás.

 

KUPTE SI PŘÁNÍ NEJEN NA VÁNOCE

Originální téma na přání pro jakoukoliv příležitost i s vánoční tématikou
Cena 1 ks 35,-
Cena od 3 ks - 30,-/ks
 
Přání jsou k dostání v masážním salonu Jany F.
nebo v čajovně Shi-Sha, Koněvova 67, Žižkov
možné zaslat i poštou
 
pro více informace volejte/pište 776 389938